Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Четвер, 02 квітня 2020

Профспілка працівників житлово-комунального господарства звертається до мешканців міста, до спілчан щодо підтримки працівників галузі в умовах надзвичайної ситуації в Україні PDF Друк Email

alt

Дорогі друзі! Шановні колеги!

Коронавірусна інфекція не оминула нашу країну... На сьогоднішній день ми маємо серйозний виклик державі, всьому українському суспільству. Вже не перший тиждень згубна для всіх людей пандемія короновірусу SARS-CoV-2 поширюється Україною. Три тижні роботи в карантині довели важливість санітарно-епідеміологічних заходів на робочих місцях і карантинних заходів на побутовому рівні.

У такій ситуації ми маємо подякувати і захистити людей, які щоденно виконують свої службові обов’язки ризикуючи власним життям і здоров’ям: медиків, працівників житлово-комунального господарства, водіїв трамваїв і тролейбусів та представників інших спеціальностей, від яких залежить стабільне забезпечення життєдіяльності в місті.

Детальніше...

Про особливості організації роботи і завдання ФПУ та її членських організацій на період дії карантину в Україні PDF Друк Email

alt

1 квітня 2020 року ФПУ прийняла постанову Президії № П-24-8г «Про особливості організації роботи і завдання Федерації профспілок України та її членських організацій на період дії карантину в Україні» (додається).

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах квітня

  2020 року для працездатних осіб склав

  3983,38 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< квітня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання