Миколаївська обласна рада
професійних спілок

лютого 2020


П'ятниця, 21 лютого 2020

МІЖНАРОДНІ ПРОФСПІЛКИ: РУКИ ГЕТЬ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК!!! PDF Друк Email

alt

Міжнародна конфедерація профспілок закликала свої членські організації приєднатися до Глобального дня дій на підтримку українських профспілок - 25 лютого 2020 року.

14 січня МКП вже зверталася із закликом надіслати протестні листи до українського Уряду, на який відгукнулися понад 60 національних та міжнародних профоб’єднань.

Однак на сьогодні жодної позитивної реакції з боку українського уряду не відбулося, в той час як законодавчий процес продовжується.

Детальніше...


Четвер, 20 лютого 2020

Голова ФПУ: Потрібна робоча група з доопрацювання законопроєкту про профспілки PDF Друк Email

alt

19 лютого п.р. у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулися слухання щодо «Сучасного стану українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціально-публічного діалогу».

Участь у заході взяли керівники та фахівці від Федерації профспілок України, всеукраїнських профспілок, первинок.

Детальніше...

Відбулась прес-конференція в ІА "Інтерфакс-Україна" за участі представників ФПУ PDF Друк Email

alt

Сьогодні у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулась прес-конференція на тему: "Чи почує Президент профспілки, підприємців, аграріїв і журналістів?".

Детальніше...


Середа, 19 лютого 2020

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ. АНОНС PDF Друк Email

alt

Сьогодні, 19 лютого, представники профспілок візьмуть участь у слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на тему:

«СУЧАСНИЙ СТАН УКРАЇНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК. ПОТРЕБА У ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННІ СОЦІАЛЬНО-ПУБЛІЧНОГО ДІАЛОГУ».

Ви зможете подивитися слухання під час прямої трансляції, яку проводить Прес-центр ФПУ на сторінці Федерації профспілок у Фейсбуці: https://www.facebook.com/fpsu.administration/

Детальніше...

20 лютого – День соціальної справедливості.Заява ФПУ PDF Друк Email

alt

Забезпечення соціальної справедливості – доленосне завдання незалежної України

Соціальна справедливість – загальновизнана цінність сучасного демократичного суспільства, що закріплена в документах світової спільноти. та є запорукою стабільності і благополуччя для широких верств. Соціальний розвиток і соціальна справедливість необхідні для забезпечення та підтримання миру і безпеки всередині країн, а також у відносинах між ними, і не можуть бути досягнуті в умовах відсутності поваги до всіх прав людини та основних свобод.

За рішенням 62-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 20 лютого проголошено Всесвітнім днем соціальної справедливості, починаючи з 2009 року.

Детальніше...

РЕКОМЕНДАЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРО РОЛЬ ПРОФСІЛОК У СУЧАСНИХ УМОВАХ PDF Друк Email

РЕКОМЕНДАЦІЇ

конференції «Роль профспілок у захисті прав людини праці.

Дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах»

(14 лютого 2020 року м. Київ)

Учасники конференції зазначили, що Україна відповідно до Конституції є демократичною, соціальною, правовою державою, а людина – найвищою соціальною цінністю. Утвердження та забезпечення її прав та свобод – це головний обов’язок держави. Для захисту своїх трудових і соціально-економічних прав та інтересів громадяни України об’єднуються у професійні спілки. Це конституційне право трудящих гарантовано також міжнародними актами, які є частиною національного законодавства.

Існування профспілкового руху в країні – це ознака рівня цивілізованості держави. Виникнення профспілкового руху в Україні ще у XVIII столітті є підтвердженням того, що країна має глибокі демократичні традиції і витоки, які на нинішньому етапі державотворення закладено в розбудову інституцій громадянського суспільства, однією з яких є профспілки. Нині національний профспілкових рух реформується відповідно до вимог часу та структурних змін в економіці держави.

Детальніше...

Урядовий законопроект про працю суттєво доопрацюють PDF Друк Email

alt

Робоча група Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів вирішила розпочати роботу над новим законопроектом про працю.

У заключному засіданні робочої групи парламентського Комітету з обговорення законопроектів про працю, що відбувся 13 лютого, взяли участь представники профспілок та організацій роботодавців, народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, представники Уповноваженого з прав людини, Міжнародної організації праці, наукових установ, громадських організацій та бізнесу.

Детальніше...


Вівторок, 18 лютого 2020

В рамках співпраці з міським (м. Миколаїв) центром зайнятості PDF Друк Email

alt

13 лютого п.р. в Миколаївському міському центрі зайнятості відбулось засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності (далі – ОВДБ для організації підприємницької діяльності) за участю члена комісії, правового інспектора праці відділу з правової роботи облпрофради Ольги Подимової.

Детальніше...


Понеділок, 17 лютого 2020

Порядок надання додаткової відпустки за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці PDF Друк Email

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про відпустки» (далі - Закон) право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи.

Детальніше читайте у розділі «Правова робота»

«Юридичні консультації»

Детальніше...

Профспілкова армія має мобілізуватись PDF Друк Email

alt

Конференція «Про роль профспілок у захисті людини праці. Дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах», що відбулась 14 лютого у Києві, порушила проблеми, які на сьогодні є найбільш актуальними для профспілок та усього українського суспільства.

У ній взяли участь народні депутати України, науковці, провідні експерти, профактивісти, голови первинок, керівники членських організацій ФПУ тощо. Учасники були одностайними у думці, що в умовах глибинних соціально-економічних трансформацій, що переживає наразі Україна профспілки є тією силою, яка здатна захистити людей праці та соціально вразливі верстви населення.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2020 року для працездатних осіб склав

  3916 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< лютого 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання