Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Четвер, 09 січня 2020

Профспілки закликають владу до діалогу PDF Друк Email

alt

Наступ на профспілкові права посилюється, але тепер йдеться не про долю профспілок, а - усіх людей праці. На цьому було наголошено на спільному засіданні Робочої групи та Консультативної ради при Голові ФПУ, що відбулась сьогодні, 9 січня.

У роботі взяли участь керівники всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, заступники Голови ФПУ, керівники та фахівці структурних підрозділів апарату ФПУ.

Після позачергового засідання СПО об’єднань профспілок, що відбулось відразу після ухвалення Урядом законопроекту про працю - 28 грудня 2019 року, - де було вирішено активно протидіяти наступу на права людей праці, у ФПУ створено оперативні групи, які напрацьовують пропозиції до законопроектів про працю, про зміни до діяльності профспілок, про медіацію. Вже підготоване Звернення СПО об'єднань профспілок до Глави держави з цього приводу.

Детальніше...

Звернення Глобальних профспілок до Президента України В.Зеленського PDF Друк Email

alt

Глобальна профспілка IndustriALL приєднала свій голос до заяв українських профцентрів, своїх членських організацій, а також Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) щодо категоричного неприйняття нового закону «Про працю», поданий до Парламенту 27 грудня 2019 року без попереднього обговорення з профспілками.

Детальніше...

Конфедерація вільних профспілок Латвії солідарна з українськими профспілками PDF Друк Email

alt

Конфедерації вільних профспілок Латвії (LBAS) у листі до керівників Спільного представницького органу всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні висловила глибоку стурбованість лібералізацію Урядом України трудового законодавства, впровадження для народу рабської праці та знищення в Україні профспілок.

Детальніше...

Про загрозу існуванню профспілок PDF Друк Email

alt

В останні дні грудня 2019 року у Верховній Раді України зареєстровано низку законопроектів, які мають на меті ущемити трудові права працівників, надавши необмежені переваги роботодавцю, а також несуть загрозу самому існуванню профспілок, їхніх організацій та профспілкових об’єднань.

Їхніми авторами є народні депутати від партії «Слуга народу», зокрема Третьякова Г.М. – голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Так, законопроектом від 27.12.2019 № 2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» пропонується внести зміни до деяких статей Кодексу законів про працю України та Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». Вони, за поясненням авторів, мають впорядкувати діяльність профспілок, а насправді – зруйнувати їх.

Докладніше про кричущі нововведення, які пропонуються читайте тут.

Прес-центр ФПУ

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< січня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання