Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Субота, 28 грудня 2019

Вітаємо з Новим 2020 роком та світлим святом Різдва Христового! PDF Друк Email

alt

Шановні земляки! Дорогі спілчани!

Від Президії обласної ради профспілок прийміть самі теплі та щирі вітання

з Новим 2020 роком та світлим святом Різдва Христового!

З Новорічних та Різдвяних свят, із світлої надії кожної людини на краще прийдешнє розпочинається Новий рік нашого життя. Тож нехай вони наповняться світлом спільної радості, душевного тепла і надії, принесуть добрий настрій на весь рік! Нехай ці чарівні свята спонукають до взаєморозуміння, щирих помислів і добрих справ, а Новий рік стане для нас усіх роком миру, злагоди, роком змін на краще, щоб ваша праця була визнана і оцінена належним чином.

Щиро бажаю вам і вашим рідним доброго здоров’я, щасливої долі, гідної праці, смачної куті та щедрих посівальників на щастя, благополуччя і добро у ваших оселях!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

ГАРЯЧА ТЕМА. Неприємний «кіндер-сюрприз» підклав Уряд під новорічну ялинку працівникам PDF Друк Email

alt

Кабінет міністрів України 27 грудня п.р. схвалив та направив на розгляд до Верховної Ради новий законопроект про працю. Ця подія стала своєрідним неприємним "кіндер-сюрпризом" для людей праці прямо під новорічну ялинку.

«Цей документ поступив профспілкам тільки за годину до початку засідання Уряду, - зазначив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, який брав участь у засіданні Кабміну. – Законопроект з питання, що має велике значення для всіх працівників, на жаль розроблявся без участі профспілок і без консультацій з ними. Дуже прикро, що міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов презентував цей неприємний «кіндер-сюрприз» для працівників саме під новорічну ялинку, мотивуючи це тим, що законопроект йому до кінця року потрібно подати до Верховної Ради. При цьому, як стало зрозуміло зі слів міністра, робота над ним відбувалася понад 3 місяців».

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2020 року для працездатних осіб склав

  3916 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання