Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 30 жовтня 2019

Постійно діючий семінар для профактиву PDF Друк Email

alt

29 жовтня п.р. Миколаївською обласною радою профспілок (далі - облпрофрада) проведено постійно діючий семінар (далі - ПДС) для профактиву на тему: «Громадський та державний контроль за додержанням законодавства про працю».

Відкрив ПДС голова облпрофради Юрій Толмачов, наголошуючи на важливості запропонованої теми та активізації захисту прав членів профспілок через здійснення контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю.

Детальніше...

Свято з нагоди Дня працівника соціальної сфери PDF Друк Email

alt

29 жовтня п.р. в Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, в яких взяли участь заступник голови Миколаївської обласної облдержадміністрації Олександр Трайтлі, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, голова Миколаївської обласної ради профспілок Юрій Толмачов, голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Ольга Василюк.

Вітаючи присутніх з професійним святом, Толмачов Ю.П. подякував працівникам установ соціальної сфери за плідну співпрацю у галузі зайнятості, оплати та охорони праці, соціального страхування, пенсійного забезпечення, яка продовжується протягом багатьох років і має позитивні результати.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< жовтня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання