Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Четвер, 24 жовтня 2019

Тренінг для молоді «Управління конфліктами» PDF Друк Email

alt

23 жовтня п.р. відбулося розширене засідання Президії та Молодіжної ради Миколаївської облпрофради з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю, по завершенню якого головою Молодіжної ради облпрофради – Надією Матвєєвою для молоді було проведено тренінг на тему: «Управління конфліктами».

Мета тренінгу — сформувати в учасників базові компетенції щодо сприйняття конфлікту, як ресурсу. Навчитися адекватним способам ефективного вирішення конфліктів шляхом осмислення змісту конфліктної ситуації і оволодіння інструментами управління конфліктами в профспілковій організації.

Детальніше...

Розширене засідання Президії та Молодіжної ради облпрофради з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю PDF Друк Email

alt

З нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю 23 жовтня п.р. відбулося розширене засідання Президії та Молодіжної ради Миколаївської обласної ради профспілок, участь в якому взяли голови обласних профспілкових організацій та молоді профспілкові лідери. Також були запрошені: Олег Матвієнко, директор Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - центр), та головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління ДВС ГТУЮ у Миколаївській області – Тетяна Квичак.

Відкрив засідання голова облпрофради Юрій Толмачов, який відзначив важливість взаємодії та співпраці профспілок та державних органів стосовно надання якісної та своєчасної безоплатної правової допомоги особам, які її потребують, а також щодо проведення спільних навчальних заходів.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< жовтня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання