Миколаївська обласна рада
професійних спілок

липня 2019


П'ятниця, 19 липня 2019

21 липня – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості PDF Друк Email

alt

Шановні металурги!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом –

Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Ви справжні майстри своєї справи і свій професіоналізм щоденно підтверджуєте високою якістю продукції. Ваша нелегка, але надзвичайно важлива для всього суспільства праця викликає почуття глибокої шани та заслуговує найвищої поваги. Впевнені, що всі намічені плани будуть досягнуті завдяки вашій цілеспрямованій та злагодженій праці.

Щиро бажаю вам, шановні друзі, міцного здоров’я, щастя, добробуту, успіхів у роботі! Нехай і надалі вогник гордості за свою працю горить в душі, будуть сильними ваші руки, а ваш досвід наслідують нові покоління металургів!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Четвер, 18 липня 2019

Утримання відпускних за невідпрацьований час при звільненні PDF Друк Email

alt

Відповідно до пункту 2 ч.2 ст.127 КЗпП України та ст.22 Закону України «Про відпустки» (далі – Закон), у разі звільнення працівника до закінчення робочого року, за який він уже отримав відпустку повної тривалості, для покриття його заборгованості роботодавець здійснює відрахування із заробітної плати за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року.

Таким чином, при проведенні остаточного розрахунку із працівником при звільненні роботодавець має право утримати із заробітної плати працівника суму відпускних за дні відпустки, надані «наперед».

Детальніше...


Середа, 17 липня 2019

Оплата часу відпустки, якщо відпрацьовано неповний місяць PDF Друк Email

alt

Відповідно до Закону України «Про відпустки» (далі – Закон), працівники, що перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи, мають право на відпустку. Статтею 10 Закону визначені категорії працівників, які за бажанням можуть піти у щорічну відпустку повної тривалості до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи на підприємстві (серед таких працівників, наприклад, сумісники; особи з інвалідністю; жінки, які мають двох і більше дітей віком до 15 років або дитину з інвалідністю, та ін.).

У разі звільнення працівника, у тому числі й у випадку, коли його робочий період склав менше одного місяця, йому, відповідно до статті 24 Закону, виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей.

Детальніше...


Вівторок, 16 липня 2019

Чергове засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у Миколаївському міському центрі зайнятості PDF Друк Email

alt

11 липня п.р. в Миколаївському міському центрі зайнятості выдбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, участь в якому взяла завідувач відділу з правової роботи облпрофради Надія Матвєєва.

На комісії було розглянуто бізнес-план «Надання послуг з електромонтажу» Богдана Ворощука (демобілізований учасник АТО).Богдан Ворощук обґрунтував членам комісії рентабельність своїх бізнес-ідей та презентував план для здійснення успішної підприємницької діяльності.

Детальніше...

16 липня – День бухгалтера PDF Друк Email

alt

Шановні бухгалтери!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом – Днем бухгалтера!

Ваша професія вимагає точності, високої кваліфікації, чесності, відповідальності та об’єктивності.

Від вашої наполегливої праці, професіоналізму і сумління в значній мірі залежать ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності та злагоджена продуктивна робота підприємств, організацій і установ, розв’язання соціально-економічних питань.

Висловлюю вдячність бухгалтерам та скарбникам профкомів, які щоденною копіткою працею вдосконалюють фінансову діяльність, сприяючи розвитку профспілкових організацій.

В день професійного свята бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту, успіхів у праці!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Понеділок, 15 липня 2019

Особливості надання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку PDF Друк Email

alt

Відповідно до ст. 179 КЗпП України та ст. 18 Закону України «Про відпустки» (далі - Закон) після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з виплатою за ці періоди допомоги відповідно до законодавства.

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею віку трьох років не надається, якщо дитина перебуває на державному утриманні, крім прийомних дітей у прийомних сім’ях та дітей-вихованців у дитячих будинках сімейного типу.

Детальніше читайте у розділі "Правова робота"

"Юридичні консультації"

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову первинної профспілкової організації ПАТ «Миколаївський завод

мастильного та фільтруючого обладнання»

Шевченка Тараса Григоровича

з Днем народження!

Детальніше...


П'ятниця, 12 липня 2019

Профсоюзная организация промплощадки НГЗ отметила 44-годовщину PDF Друк Email

alt

2 июля 2019 года профсоюзной организации промплощадки Николаевского глинозёмного завода (НГЗ) исполнилось 44 года. Прошедшие со дня образования профсоюзной организации годы – это целая эпоха в истории Николаевского глиноземного завода, профкома и единой профсоюзной организации промплощадки, ознаменованная сменой социально-экономических преобразований, коренными изменениями и потрясениями общества.

Профсоюз НГЗ достойно выполняет свою ответственную миссию по защите социально-экономических прав, организации культурно-массовой и спортивно-оздоровительной работы, укреплению трудовой и производственной дисциплины. Любой работник, член профсоюза знает, что в трудную минуту именно профком протянет руку помощи каждому из нас, ведь профсоюз – это мы!

Детальніше...

Нарахування єдиного внеску за цивільно-правовим договором PDF Друк Email

alt

За договором цивільно-правового характеру (або договором підряду), одна сторона (виконавець, або підрядник) зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу (ст. 837 Цивільного кодексу України).

Винагорода, яка виплачується замовником виконавцю, підлягає оподаткуванню податком на доходи з фізичних осіб та військовим збором, а також є базою для нарахування єдиного внеску. Сплачує ці податки та збори замовник по договору як податковий агент.

Детальніше...


Четвер, 11 липня 2019

Роз’яснення Фонду соціального страхування України стосовно оплати листків непрацездатності PDF Друк Email

alt

Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений за період догляду за хворою дитиною або членом сім’ї заробіток, починаючи з першого дня догляду. Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу і визначається на загальних підставах.

Надання допомоги з тимчасової втрати працездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи у стаціонарі разом із хворою дитиною.

Детальніше читайте у розділі "Охорона праці і здоров’я"

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах червня

  2019 року для працездатних осіб склав

  3907 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< липня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання