Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 19 червня 2019

Профспілка ЖКГ провела щорічний турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» PDF Друк Email

alt

14 червня п.р. Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення провела турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед колективів підприємств галузі.

Цьогорічний турнір, який відбувся в Міському палаці творчості учнів, проходив в дванадцятий раз. В змаганнях на звання найрозумніших прийняли участь 36 працівників галузі з 6 членських профспілкових організацій: ТОВ «Николаевдомсервис», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», МКП «Миколаївводоканал», КП «Миколаївліфт», ЖКП «Бриз» та ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну». Поза заліком в грі прийняла участь команда журналістів.

Детальніше...

Громадський контроль в Миколаївському професійному ліцеї сфери послуг PDF Друк Email

alt

18 червня п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» завідувачем відділу з правової роботи облпрофради – Надією Матвєєвою та правовим інспектором праці відділу з правової роботи облпрофради – Ольгою Подимовою здійснено громадський контроль в Миколаївському професійному ліцеї сфери послуг за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання методичної та практичної правової допомоги.

За результатами фахівцями облпрофради було надано практичну правову допомогу та рекомендації щодо приведення документації у відповідність до вимог діючого законодавства.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання