Миколаївська обласна рада
професійних спілок

травня 2019


Четвер, 23 травня 2019

Щодо розрахунку відпускних у випадку хвороби працівника у відпустці PDF Друк Email

alt

У своєму листі від 21.03.2019 № 369/0/206-19 Міністерство соціальної політики України розглядає питання щодо обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпустки.

Відповідно до статті 11 Закону України "Про відпустки", у разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку, щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена.

Детальніше...

Судом скасовано постанову Кабінету Міністрів України, якою було затверджено Порядки здійснення державного контролю та нагляду за додержанням законодавства про працю PDF Друк Email

alt

14 травня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд виніс постанову по справі № 826/8917/17 за адміністративним позовом ТОВ «Бізнес Лігал Сервіс Груп», фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, фізичної особи - підприємця ОСОБА_9 до Кабінету Міністрів України треті особи - Державна регуляторна служба України, Державна служба України з питань праці про визнання незаконною та нечинною постанови.

Детальніше читайте у розділі "Правова робота"

"Нове в законодавстві"

Детальніше...


Середа, 22 травня 2019

Робоча зустріч з профспілковими організаціями Збройних сил України PDF Друк Email

alt

21 травня п.р. в облпрофраді відбулась робоча зустріч із головою Миколаївської профспілкової організації працівників Збройних сил України Риммою Шевченко, головою профспілкового комітету факультету Харківського національного університету Повітряних сил Людмилою Михайловою та головою профспілкового комітету в/ч А3767 Любов’ю Зубрицькою. В робочій зустрічі взяли участь: заступник голови облпрофради Любов Онищенко, завідувач відділу з правової роботи Надія Матвєєва та правовий інспектор праці відділу з правової роботи облпрофради Ольга Подимова.

Детальніше...

Чергове засідання комісії облпрофради з питань правового захисту профорганізацій та їх членів профспілок PDF Друк Email

alt

21 травня п.р. відбулося засідання постійної комісії облпрофради з питань правового захисту профспілок та їх організацій, членів профспілок (далі — комісія) під головуванням Таміли Бугаєнко – голови обласної організації профспілки працівників державних установ.

Детальніше читайте у розділі "Правова робота"

"Правозахисна робота"

Детальніше...


Вівторок, 21 травня 2019

ЗАКОН ПРО ДЕРЖАВНУ МОВУ PDF Друк Email

alt

25 квітня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» № 2704-VIII (далі - Закон), набрання чинності якого відбудеться 16.07.2019. Набрання окремих частин Закону відбуватиметься поступово впродовж декількох років.

Законом визначено, що єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська мова.

Детальніше...


Понеділок, 20 травня 2019

Екологічний челендж: почати з себе, щоб врятувати планету PDF Друк Email

alt

У світі набуває популярності новий флешмоб під назвою #trashtagchallenge. Він полягає в тому, щоб знайти місце, закидане сміттям, прибрати його і сфотографувати "до" та "після". Новий екологічний челендж дійшов і до м. Миколаєва. За ініціативи голови Молодіжної ради облпрофради – Надії Матвєєвої 18 травня 2019 року такий захід було проведено на прибережній зоні біля Інгульського мосту.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову профспілкової організації

працівників Збройних сил України

Шевченко Римму Петрівну

з Днем народження!

Детальніше...


П'ятниця, 17 травня 2019

Підписано Меморандум про співробітництво у сфері охорони праці PDF Друк Email

alt

17 травня п.р., у Миколаївській обласній державній адміністрації відбулося підписання Меморандуму про співробітництво у сфері охорони праці.

Меморандум укладено між Миколаївською обласною радою профспілок, Миколаївською обласною організацією роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини», управлінням Держпраці у Миколаївській області, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області та Миколаївською обласною державною адміністрацією.

Детальніше...

Рада ФПУ: час для модернізації профспілок PDF Друк Email

alt

Рада ФПУ на своєму засіданні 16 травня 2019 року ухвалила Постанову «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», внесла зміни до Статуту Федерації профспілок України з метою удосконалення організаційної побудови та нових принципів формування виборних органів ФПУ – Ради та Президії, затвердила звіт про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та ухвалила кошторис Федерації на 2019 рік, установивши розміри внесків членських організацій на забезпечення статутної діяльності ФПУ у 2019 році, прийняла низку інших актуальних для профспілкового руху рішень.

Детальніше...


Четвер, 16 травня 2019

Президія обговорила питання порядку денного засідання Ради ФПУ PDF Друк Email

alt

Організаційні питання проведення V-го засідання Ради Федерації профспілок України, що відбудеться в Києві 16 травня п.р., розглянуто Президією ФПУ 15 травня п.р.

Внесено пропозиції Раді ФПУ щодо проекту порядку денного п’ятого засідання, схвалено проекти Постанов Ради ФПУ «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», «Про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та бюджет ФПУ на 2019 рік», «Про виконання постанови VII З’їзду ФПУ «Про внесення змін до Статуту Федерації профспілок України» щодо удосконалення організаційної побудови та нових принципів формування виборних органів ФПУ – Ради та Президії», «Про звернення Ради ФПУ до новообраного Президента України» з пропозицією провести зустріч з профспілковою громадою, до Прем'єр-міністра України щодо порушення прав працівників на отримання страхових виплат у системі соціального страхування» тощо.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах квітня

  2019 року для працездатних осіб склав

  3765 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< травня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання