Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 26 квітня 2019

1 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІ! PDF Друк Email

alt

Шановні члени профспілок!

Шановні трудівники Миколаївщини!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з Днем праці – 1 Травня!

Першотравень - свято солідарності та взаємної підтримки трудящих всіх країн світу у прагненні жити у мирному, справедливому та демократичному суспільстві. Це свято згуртовує трудівників різних галузей у відстоюванні своїх соціально-економічних прав. Кожен з нас своєю щоденною працею забезпечує життєдіяльність суспільства, створює матеріальні і духовні блага, добробут родини і всієї країни.

Бажаю вам, шановні друзі, щоб ваша праця завжди була потрібна суспільству та гідно оцінена. Здоров’я, щастя, добробуту, впевненості у власних силах, принциповості у відстоюванні своїх прав на гідну працю!

Нехай святковий Першотравень подарує вам гарний настрій, наповнить натхненням і оптимізмом, принесе у ваші оселі тепло, мир та затишок!

Голова облпрофради Ю.П. Толмачов

Детальніше...

28 квітня – Всесвітній день охорони праці PDF Друк Email

alt

Щороку, починаючи з 2006 року, 28 квітня відповідно до Указу Президента в Україні відзначають День охорони праці. Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми травматизму на виробництві та умов праці.

В 2019 році День охорони праці в Україні відзначається під гаслом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Детальніше...

Громадський контроль на базі відпочинку «Южанка» обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг PDF Друк Email

alt

24 квітня п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» завідувачем відділу з правової роботи облпрофради Надією Матвєєвою та правовим інспектором праці відділу з правової роботи облпрофради Ольгою Подимовою здійснено громадський контроль за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання методичної та практичної правової допомоги.

За результатами перевірки фахівцями облпрофради було надано практичну правову допомогу та рекомендації щодо приведення документації у відповідність до вимог діючого законодавства.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах липня

  2019 року для працездатних осіб склав

  3845 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< квітня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання