Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Вівторок, 23 квітня 2019

У пошуках кращого колективного договору PDF Друк Email

alt

23 квітня п.р. в Миколаївській обласній раді профспілок (далі – облпрофрада) пройшло засідання конкурсної комісії облпрофради з визначення переможців обласного конкурсу на кращий колективний договір.

Засідання конкурсної комісії розпочалось вступним словом голови комісії – заступника голови облпрофради Любові Онищенко, яка відзначила, що обласний конкурс проходить раз на два роки, переможців визначають члени комісії по різних категоріях підприємств, установ та організацій.

Конкурсна комісія визначала переможців у двох категоріях: «Виробничі (промислові) підприємства» та «Бюджетні установи, організації». Підприємства-переможці, за рішенням Президії облпрофради, будуть нагороджені дипломами з наданням профкомам цих підприємств грошової винагороди, розмір якої визначається Президією облпрофради.

Детальніше...

Зменшення розміру премії або її невиплата в певних місяцях та істотні умови праці PDF Друк Email

alt

Статтею 15 Закону України «Про оплату праці» передбачено, що форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами, установами, організаціями самостійно у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною, галузевими (міжгалузевими) і територіальними угодами.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах листопада

  2019 року для працездатних осіб склав

  3859 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< квітня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання