Миколаївська обласна рада
професійних спілок

листопада 2018


Четвер, 15 листопада 2018

Миколаївська міська тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати продовжує свою роботу PDF Друк Email

14 листопада п.р. відбулося засідання міської (м. Миколаєва) тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням Володимира Криленка, голови комісії, першого заступника міського голови. Участь у роботі комісії взяла член комісії, заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко.

Детальніше...

КОМЕНТАР ГОЛОВИ ФПУ. Уряд хоче збирати більше податків з високих зарплат: позиція профспілок PDF Друк Email

А21

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді розширити базу оподаткування єдиного соціального внеску в розмірі 22% з 15 мінімальних зарплат (55,8 тисячі гривень) до 25 (104,3 тисячі гривень) і ввести регресивну шкалу відрахувань ЄСВ. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на засіданні Кабміну 14 листопада.

«Ставка ЄСВ для заробітних плат, які перевищують межу в 104 тис грн буде зменшуватися аж до 5% для суми, яка перевищує 270 розмірів мінімальних зарплат, - зазначив він. - Також пропонується встановити в законодавстві про працю принцип диференціації заробітних плат на підприємства».

Детальніше...

Виступ Голови СПО Г.В.Осового на засіданні Уряду 14.11.2018 (відео) PDF Друк Email

kmu

Для перегляду натисніть ТУТ

Детальніше...


Середа, 14 листопада 2018

Особливості виплати відпускних, якщо виникла необхідність надання працівникові щорічної відпустки з наступного дня PDF Друк Email

1528269098_zayava.jpg

Відповідно до ч. 4 ст. 79 КЗпП України і ч. 10 ст. 10 Закону України «Про відпустки», графік відпусток має бути на кожному підприємстві. Цей графік затверджується роботодавцем за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації.

Скласти графік слід напередодні нового календарного року, тобто у грудні. Орієнтовний граничний строк – не пізніше за 5 січня поточного року (так зазначено в п. 20 «Типових правил № 213»). Протягом року до графіку можна вносити зміни (лист Мінсоцполітики від 25.08.2015 № 475/13/116-15).

Детальніше дивіться у розділі «Соціально-економічний захист»

«Оплата праці»

Детальніше...


Вівторок, 13 листопада 2018

Випадки, у яких здійснюються відрахування із заробітної плати PDF Друк Email

1359355294.jpg

Відповідно до частини 1 статті 29 Закону України «Про оплату праці» при укладанні з працівником трудового договору (контракту) роботодавець доводить до його відома умови оплати праці, розміри, порядок і строки виплати заробітної плати, підстави, згідно з якими можуть провадитися відрахування із заробітної плати у випадках, передбачених законодавством.

Випадки, у яких можуть здійснюватися відрахування із заробітної плати, передбачені у статті 127 КЗпП України.

Детальніше дивіться у розділі «Соціально-економічний захист»

«Оплата праці»

Детальніше...


Понеділок, 12 листопада 2018

Миколаївський обласний комітет профспілки працівників культури підтвердив репрезентативність PDF Друк Email

IMG_1459.jpg

Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21 липня 2011 року № 73, до відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області (далі – Відділення) надійшли документи від Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури для підтвердження репрезентативності.

Детальніше...

На Миколаївщині проведено навчальний семінар PDF Друк Email

_07.11.2018_001.jpg

На виконання плану роботи Національної служби посередництва і примирення, затвердженого Наказом Національної служби посередництва і примирення від 26 грудня 2017 року № 145, 7 листопада 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області (далі – Відділення) спільно з юридичним факультетом Чорноморського національного університету імені Петра Могили було проведено навчальний семінар на тему "Узагальнення досвіду Національної служби посередництва і примирення у напрямку здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні". Учасниками навчального семінару стали студенти юридичного факультету зазначеного університету.

Детальніше...


П'ятниця, 09 листопада 2018

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва PDF Друк Email

Картинки по запросу Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом –

Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Духовні, мистецькі цінності – це базові суспільні цінності. Ви, хто обрав професію працівника культури, дбаєте про їх збереження і розвиток, даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі.

Бажаю вам міцного здоров’я, добра, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

Голова облпрофради                                                     Юрій Толмачов

Детальніше...

Засідання президії обкому профспілки працівників культури PDF Друк Email

1_09_11_2018.jpg

7 листопада п.р. відбулося засідання президії обласного комітету профспілки працівників культури. Засідання відкрила голова обласного комітету профспілки Любов Назарова. В засіданні президії обкому профспілки взяла участь заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко.

Детальніше...

Семінар-зустріч профактиву працівників охорони здоров’я з представниками ЦК Профспілки PDF Друк Email

IMG_1408_1.jpg

6 листопада п.р. в Миколаєві проведено семінар-зустріч представників Профспілки працівників охорони здоров’я України з обласним профспілковим активом галузі. З інформацією про стан реформування охорони здоров’я в Україні виступила голова Профспілки Коваль В.М. Очільник Профспілки зупинилася на питаннях змін фінансування галузі, новацій оплати праці працівників первинної ланки охорони здоров’я та дій Профспілки щодо дотримання соціально-економічних гарантій працюючих.

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах вересня

  2018 року для працездатних осіб склав

      3370 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання