Миколаївська обласна рада
професійних спілок

серпня 2018


П'ятниця, 31 серпня 2018

1 вересня – День знань! PDF Друк Email

1.09

Дорогі школярі та студенти, шановні вчителі та батьки!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас зі святом - Днем знань.

1 вересня — свято однаково близьке всім українцям.

Я бажаю всім, хто сьогодні здобуває освіту, пишатися часом, проведеним у стінах ваших навчальних закладів.

Цінуйте своїх учителів — людей, які вкладають у кожного з вас частку серця.

Сподіваюся, новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів. Навчайтесь із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення вершин в освіті, культурі, спорті.

Будьте впевнені у власних силах і здібностях.

Найщиріші слова шани і вдячності вчителям та викладачам за щоденну самовіддану працю, тепло сердець, розуміння, турботу і терпіння! Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення!

Нехай для всіх вас цьогорічний першовересень буде сонячним та щасливим, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Голова облпрофради                                                           Ю.П.Толмачов

Детальніше...

Боротьба за підвищення мінімалки триває PDF Друк Email

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальну заробітну плату з 1 січня 2018 р. було встановлено у розмірі 3723 грн, на рівні нижчому на 7,2% від фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб у цінах січня ц.р. (4011 грн). Це стало кроком назад у забезпеченні гарантованого державою мінімального рівня оплати праці. У червні ц.р. цей розрив зріс до 13,3% (фактичний прожитковий мінімум для працездатних осіб склав 4923 грн).

Детальніше...


Четвер, 30 серпня 2018

Здійснюємо громадський контроль за дотриманням трудового законодавства PDF Друк Email

IMG 6305

В обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України надійшло ряд звернень від спілчан про порушення трудового законодавства відділом культури, туризму, освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Коблівської ОТГ, в.о. начальника відділу Олефіренко О.Ю.

Детальніше...

Чи має право користуватися податковою соціальною пільгою працівник, який працює за сумісництвом? PDF Друк Email

_відповідь.jpg

Порядок надання податкової соціальної пільги (далі – ПСП) регулюється ст. 169 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Так, пп. 169.4.1 ПКУ визначено, що ПСП застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звiтного податкового мiсяця як заробiтна плата (iншi прирiвнянi до неї вiдповiдно до законодавства виплати, компенсацiї та винагороди), якщо його розмiр не перевищує мiсячного прожиткового мiнiмуму, чинного для працездатної особи на 1 сiчня звiтного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн.

Детальніше дивіться у розділі «Соціально-економічний захист»

«Оплата праці»

Детальніше...


Середа, 29 серпня 2018

Щодо індексації заробітної плати у випадку зміни форми оплати праці PDF Друк Email

_мал.jpg

У своєму листі від 28.02.2018 № 13/0/66-18 Міністерство соціальної політики України надає роз’яснення щодо індексації заробітної плати у випадку зміни форми оплати праці. Повний текст листа додається.

Детальніше дивіться у розділі «Соціально-економічний захист»

«Оплата праці»

Детальніше...


Вівторок, 28 серпня 2018

Ситуація з виплатою заборгованої заробітної плати на ДП «Миколаївський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» на контролі облпрофради та Відділення НСПП PDF Друк Email

_Облавтодор_1.jpg

27 серпня п.р., в рамках Угоди про співпрацю між Миколаївською обласною радою профспілок (далі – облпрофрада) та відділенням НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення НСПП), за участі фахівців облпрофради та Відділення НСПП проведено робочу зустріч із головою об’єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств (далі – об’єднана профорганізація).

Детальніше...

Веселые старты PDF Друк Email

DSCN2950.jpg

23 августа т.г. Николаевская областная организация профсоюза работников жилищно-коммунального хозяйства, местной промышленности, бытового обслуживания населения совместно с областной организацией физкультурно-спортивного общества «Украина» провела спортивно-массовые соревнования «Веселые старты».

Детальніше...


Понеділок, 27 серпня 2018

Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2019 рік PDF Друк Email

1.png

Під час розрахунку норми тривалості робочого часу безпосередньо на підприємстві слід керуватися вищезазначеним.

Відповідно до статті 50 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.

Детальніше...


Четвер, 23 серпня 2018

24 серпня – День Незалежності України! PDF Друк Email

Image result for 24 серпня – День Незалежності України!

Шановні жителі області !

Від Президії обласної ради профспілок прийміть щирі вітання з нагоди

Дня Незалежності України!

         Ця визначна дата втілила в собі і законодавчо закріпила давнє прагнення українського народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця.

       Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Голова облпрофради                                                         Ю.П.Толмачов

Детальніше...

В центрі уваги – заборгованість із заробітної плати на Державному Південному виробничо-технічному підприємстві PDF Друк Email

_1.jpg

22 серпня п.р., в рамках Угоди про співпрацю між Миколаївською обласною радою профспілок та відділенням НСПП в Миколаївській області, проведено робочу зустріч із головою первинної профспілкової організації Державного Південного виробничо-технічного підприємства (далі – ДПВТП) Валентиною Бондарець. У зустрічі взяли участь заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко, начальник Відділення НСПП Оксана Євченко та завідувач відділу з соціальних-економічних питань облпрофради Анна Лисохмара.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах лютого

  2019 року для працездатних осіб склав

     3676 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< серпня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання