Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 19 січня 2018

Визначення перспективи подальшої співпраці відділення НСПП в Миколаївській області та Миколаївської обласної ради профспілок на 2018 рік PDF Друк Email

IMG_0274_1.jpg

16 січня 2018 року в рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) та Миколаївською обласною радою профспілок, відбулась робоча зустріч представників Відділення та Миколаївської обласної ради профспілок, в якій взяли участь: начальник Відділення Оксана Євченко, голова Миколаївської обласної ради професійних спілок Юрій Толмачов, заступник начальника Відділення Світлана Загребайленко, заступник голови Миколаївської обласної ради профспілок Любов Онищенко та завідувач відділу з організаційних питань Наталія Євстаф’єва.

Детальніше...

На допомогу профспілковому активу розроблено методичні Рекомендації по укладенню колективних договорів на 2018 рік PDF Друк Email

Миколаївська обласна рада профспілок,  з метою надання первинним профспілковим організаціям методичної допомоги щодо організаційного забезпечення підготовки, прийняття та контролю за виконанням колективного договору, розробила Рекомендації про порядок розробки, укладання та виконання колективних договорів.

 В Рекомендаціях поетапно визначено порядок ведення колективних переговорів з укладання колдоговору: наведено зразки документів, необхідних у практичній колдоговірній роботі; докладно викладено зміст розділів колдоговору та основні правові форми впливу на роботодавців; рекомендовані додатки до колдоговору.

Детальніше в розділі "Соціально-економічний захист"

"Колективно-договірна робота"

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах листопада

  2018 року для працездатних осіб склав

      3472 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< січня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання