Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 08 грудня 2017

На розгляді Громадського університету правових знань загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я маю право» PDF Друк Email

alt

7 грудня 2017 року, з нагоди Міжнародного дня прав людини, 69-ої річниці прийняття Загальної декларації прав людини (10 грудня) та в рамках Угоди про співпрацю між облпрофрадою та відділенням НСПП в Миколаївській області, було проведено тридцять дев’яте заняття Громадського університету правових знань на тему: «Презентація загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право». Учасниками заняття стали представники обласних галузевих профорганізацій: соціальної сфери; культури; торгівлі; ЖКГ; охорони здоров’я; голови первинних профспілкових організацій, трудові арбітри та посередники НСПП.

Детальніше...

Семінар-навчання для профактиву та фахівців підприємств галузі PDF Друк Email

DSCN2200.jpeg

6 грудня п.р. Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення провела семінар–навчання для профактиву та фахівців підприємств галузі за участю спеціалістів управління Держпраці у Миколаївській області та департаменту праці та соціального захисту Миколаївської облдержадміністрації.

Детальніше...

Відбувся VIІІ Пленум обласної організації профспілки працівників освіти і науки України PDF Друк Email

IMG_1243_12.jpeg

5 грудня  2017 року відбувся VІІI  Пленум Миколаївського обласного комітету  Профспілки працівників освіти і науки України.

В роботі Пленуму взяли участь: Каськова Ганна Леонідівна, в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Шуляр Василь Іванович, директор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, профактив області.

На Пленумі було розглянуто наступні питання:

1. Формування позитивного іміджу Профспілки та забезпечення на цій основі зростання мотивації профспілкового членства.

2. Про підсумки обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2017 році та  нагородження переможців.

3. Про підсумки обласного конкурсу на кращий відеорепортаж  про профспілкову роботу.

Детальніше...

Мінсоцполітики надало роз'яснення PDF Друк Email

2623 w 647

         На запит Федерації профспілок України Мінсоцполітики надало роз'яснення  щодо застосування списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461 (далі – списки № 1 і № 2)

За матеріалами департаменту охорони праці ФПУ

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах лютого

  2019 року для працездатних осіб склав

     3676 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2017 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання