Миколаївська обласна рада
професійних спілок

грудня 2019


Субота, 28 грудня 2019

Вітаємо з Новим 2020 роком та світлим святом Різдва Христового! PDF Друк Email

alt

Шановні земляки! Дорогі спілчани!

Від Президії обласної ради профспілок прийміть самі теплі та щирі вітання

з Новим 2020 роком та світлим святом Різдва Христового!

З Новорічних та Різдвяних свят, із світлої надії кожної людини на краще прийдешнє розпочинається Новий рік нашого життя. Тож нехай вони наповняться світлом спільної радості, душевного тепла і надії, принесуть добрий настрій на весь рік! Нехай ці чарівні свята спонукають до взаєморозуміння, щирих помислів і добрих справ, а Новий рік стане для нас усіх роком миру, злагоди, роком змін на краще, щоб ваша праця була визнана і оцінена належним чином.

Щиро бажаю вам і вашим рідним доброго здоров’я, щасливої долі, гідної праці, смачної куті та щедрих посівальників на щастя, благополуччя і добро у ваших оселях!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

ГАРЯЧА ТЕМА. Неприємний «кіндер-сюрприз» підклав Уряд під новорічну ялинку працівникам PDF Друк Email

alt

Кабінет міністрів України 27 грудня п.р. схвалив та направив на розгляд до Верховної Ради новий законопроект про працю. Ця подія стала своєрідним неприємним "кіндер-сюрпризом" для людей праці прямо під новорічну ялинку.

«Цей документ поступив профспілкам тільки за годину до початку засідання Уряду, - зазначив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, який брав участь у засіданні Кабміну. – Законопроект з питання, що має велике значення для всіх працівників, на жаль розроблявся без участі профспілок і без консультацій з ними. Дуже прикро, що міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов презентував цей неприємний «кіндер-сюрприз» для працівників саме під новорічну ялинку, мотивуючи це тим, що законопроект йому до кінця року потрібно подати до Верховної Ради. При цьому, як стало зрозуміло зі слів міністра, робота над ним відбувалася понад 3 місяців».

Детальніше...


П'ятниця, 27 грудня 2019

Державні соціальні стандарти та гарантії у 2020 році PDF Друк Email

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 14 листопада 2019 року № 294-ІХ установлено такі розміри основних мінімальних соціальних стандартів у 2020 році:

мінімальна заробітна плата з 1 січня:

- у місячному розмірі 4723 грн;

- у погодинному розмірі 28,31 грн.

прожитковий мінімум: (додається)

Детальніше...


Четвер, 26 грудня 2019

Нагороди – кращим спортивним сім’ям! PDF Друк Email

alt

Традиційно, до дня Святого Миколая, серед колективів обласної профспілки працівників торгівлі проведено спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Змагання відбулися в спортивному залі державного коледжу економіки та харчових технологій. Організаторами спортивного заходу виступили обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування і послуг та ФСТ «Спартак».

Проведення спортивно-масових змагань спрямовано на залучення до спорту якомога більше працівників і членів їх сімей, формування навиків та культури здорового способу життя серед молоді обласної профспілки. І як завжди, спартакіада, зібрала чимало учасників та їх уболівальників.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласної організації профспілки працівників

лісового господарства

Семесько Ларису Анатоліївну

з ювілейним Днем народження!

Детальніше...


Субота, 21 грудня 2019

22 грудня - День енергетика PDF Друк Email

alt

Шановні працівники енергетичного комплексу Миколаївщини!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас

з професійним святом - Днем енергетика!

Без перебільшення можна сказати, що енергетичний комплекс – це основа, на якій тримається вся економіка країни, а професія енергетика одна із необхідніших і найважливіших.

Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість і сільське господарство, підприємства та установи, функціонують транспорт і зв'язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі.

Напередодні свята щиро бажаю всім працівникам енергетичної галузі стабільної безаварійної роботи та успіхів у праці! Міцного здоров’я, щастя, добробуту вам і вашим родинам!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

Позапланове засідання Президії. Розгляд подання роботодавця про розірвання трудових договорів з працівниками ГТУЮ у Миколаївській області PDF Друк Email

alt

20 грудня п.р. відбулося засідання Президії облпрофради про розгляд подання голови ліквідаційної комісії ГТУЮ у Миколаївській області Інни Фірсової про розірвання трудових договорів з працівниками ГТУЮ у Миколаївській області, які є членами виборного органу Первинної профспілкової організації ГТУЮ у Миколаївській області.

Відкрив засідання голова облпрофради Юрій Толмачов з оголошенням порядку денного та представленням членам Президії запрошених на засідання: уповноваженого представника роботодавця Інну Фірсову та присутніх на засіданні працівників ГТУЮ у Миколаївській області, які є членами виборного органу первинної профспілкової організації ГТУЮ у Миколаївській області, начальника відділу нотаріату, голову первинної профспілкової організації - Інну Кірієнко та начальника Управління персоналом, члена профспілкового комітету - Тетяну Андрєєву.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову первинної профспілкової організації

ДП «Миколаївський науково-виробничий центр

стандартизації, метрології та сертифікації»

Кременецьку Олену Федорівну

з Днем народження!

Детальніше...


П'ятниця, 20 грудня 2019

Чергове засідання комісії облпрофради з питань правового захисту профспілок та їх організацій, членів профспілок PDF Друк Email

alt

17 грудня п.р. відбулося засідання постійної комісії облпрофради з питань правового захисту профспілок та їх організацій, членів профспілок (далі - комісія), під головуванням Таміли Бугаєнко – голови обласної організації профспілки працівників державних установ.

Детальніше...


Середа, 18 грудня 2019

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Як подолати виклики і загрози профспілковому руху PDF Друк Email

alt

В сучасних умовах профспілки України мають об'єднати свої зусилля для недопущення прийняття ліберального трудового законодавства та інших негативних змін у законодавстві, спрямованих на руйнацію системи соціального захисту, соцстраху, а також тих, що загрожують скороченням робочих місць у ході приватизації.

Про це зазначено у Постанові Президії ФПУ, схваленої сьогодні, 18 грудня, на її засіданні після аналізу виконання рішення Ради ФПУ щодо загроз та викликів профспілковому руху і завдань ФПУ в сучасних умовах.

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання